Opinie o Lux Parking - Premium (Parking Okęcie)

Klienci, którzy zarezerwowali miejsce na tym parkingu za pośrednictwem naszej strony oceniają go na 4.8/5 na podstawie 44 opinii.
4.8/5
Opinie: 44
Zablokowanych opinii: 0
Łatwość dojazdu
4.8 / 5
Standard parkingu
4.6 / 5
Obsługa parkingu
5.0 / 5
Jakość transferu
4.9 / 5

Agnieszka M.

5.00/5

17.05.2026 18:33
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
5/5
Obsługa parkingu
5/5
Jakość transferu
5/5

Bardzo dobra lokalizacja parkingu, blisko lotniska . Miła obsługa, dobry kontakt z kierowcą. Transfer szybko i sprawnie. Polecam!


Weronika C.

5.00/5

17.05.2026 14:19
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
5/5
Obsługa parkingu
5/5
Jakość transferu
5/5

Polecam wszystkim Lux Parking. Transfer trwał niecałe 5 min, bezproblemowy kontakt z przemiłą obsługą. Po odbiorze bagaży czekaliśmy może 7 min. Bliziutko lotniska, polecam


Damian K.

5.00/5

17.05.2026 14:14
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
5/5
Obsługa parkingu
5/5
Jakość transferu
5/5

Jestem zachwycony. Serdecznie wszystkim polecam ten parking. Chłopaki niedawno otworzyli parking ale bardzo się cieszę, że na nich trafiłem. Na lotnisko jechaliśmy niecałe 5 min, obsługa parkingu przemiła. Zadzwonili przed przyjazdem jak trasa i o której będziemy i po wylądowaniu zapytali się czy wylądowaliśmy i czy będziemy czekać na bagaże. Niby to tylko parking ale z całego serca polecam. Po rozmowie wiem, że mają niecałe 300 miejsc także nie duży parking ale to będzie moje stałe miejsce. Pozdrawiam serdecznie Damian


Marek W.

5.00/5

17.05.2026 13:30
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
5/5
Obsługa parkingu
5/5
Jakość transferu
5/5

Szybki transfer na lotnisko, mega obsługa, wszystko na czas. Bezproblemowo i profesjonalnie. Polecam wszystkim!